Atp Világbajnokság 2019

Női Kézilabda Vb 2019 Eredmények

Alexandra do Nascimento, az Érd jobbszélsője két gólt lőtt. Az ausztrálokon kívül a kínai és a kazah válogatott is pont nélkül zárta a csoportkört. Eredmények, csoportkör, 5. (utolsó) forduló: A csoport: --------- Szerbia-Szlovénia 29-27 (12-11) később: Angola-Kuba, Kumamoto 10. 00 Hollandia-Norvégia, Kumamoto 12. 30 B csoport: Brazília-Ausztrália 31-9 (15-5) Németország-Koreai Köztársaság, Jamaga 11. 00 Franciaország-Dánia, Kumamoto 12. 30 C csoport: Spanyolország-Montenegró 27-26 (14-14) Szenegál-Kazahsztán 30-20 (15-7) Magyarország-Románia, Jacusiro 11. 00 D csoport: Japán-Kína 35-18 (17-8) Argentína-Kongói DK, Kumamoto 10. 00 Oroszország-Svédország, Kumamoto 12. 30 A csoportok első három helyezettje kerül a középdöntőbe. A világbajnokság győztese kijut a jövő nyári, tokiói olimpiára, a 2-7. helyezettek pedig selejtezőt játszhatnak jövő márciusban. (mti)

Női kézilabda vb 2019 | 24.hu

^ Minden hétköznap, összegyűjtjük az elmúlt 24 óra legfontosabb történéseit, szombat reggelente pedig az elmúlt hét legérdekesebb cikkei várnak postaládádban. Feliratkozom a napi hírlevélre Feliratkozom a heti hírlevélre Hozzájárulok, hogy a Central Médiacsoport Zrt. hírlevel(ek)et küldjön számomra, és közvetlen üzletszerzési céllal megkeressen az általam megadott elérhetőségeimen saját vagy üzleti partnerei ajánlatával. Az adatkezelés részletei » ^ Kedves Olvasónk! Már csak egy kattintásra van szükség, hogy megerősítsd feliratkozási szándékodat! Amennyiben nem kapod meg megerősítő e-mailünket, kérünk, ellenőrizd a levélszemét mappádat.

Index - Sport - A rémálom forgatókönyve már meg is van a női kézi-vb-n

A női kézilabda-világbajnokság 7. helyéért zajló helyosztó meccsen Svédország 35-24-re nyert Németország ellen. Ezzel biztossá vált, hogy a magyar női kézilabda-válogatott selejtezőt játszhat az olimpiai részvételért. Az olimpia selejtezőt március 20. és 22. között bonyolítják le, a magyar válogatott a 2. csoportba került, ahol a világbajnokság 3. helyezettje (Oroszország vagy a Norvégia-Spanyolország elődöntő vesztese), a világbajnokság 6. helyezettje, Szerbia és Kína lesz az ellenfelünk, az első két válogatott jut majd ki az olimpiára. A helyszín egyelőre nem ismert, még az is előfordulhat, hogy hazai pályán játszhatunk, mivel a Magyar Kézilabda Szövetség már jelezte rendezési szándékát. Amennyiben az orosz válogatott lesz a harmadik a világbajnokságon, kérdéses, hogy mennyiben érinti őket az, hogy a WADA – a Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség – négy évre eltiltotta az orosz sportolókat a nagy világeseményeken, így az olimpián való részvételtől is. A magyar női válogatott eddig hatszor vett részt olimpián, legutóbb 2008-ban, a pekingi játékokon, ahol a negyedik helyen végzett.

Norvég örömjáték, svéd henger - a kézi-vb hétfői eredményei | M4 Sport

A magyar élvonalban játszó szerb kézilabdázók közül a Siófok jobbátlövője, Andela Janjusevic és az Érd jobbátlövője, Jelena Lavko két-két gólt dobott, a Dunaújváros balátlövője, Jovana Jovovic háromszor, a Vác balszélsője, Sanja Radosavljevic pedig hatszor volt eredményes. A várakozásnak megfelelően sima győzelmet aratott a hazai csapat a Kongói DK válogatottja felett. Eredmények, csoportkör, 2. forduló: A csoport: Norvégia-Szlovénia 36-20 (13-12) Szerbia-Kuba 46-27 (25-11) Hollandia-Angola 35-28 (17-12) Az állás: 1. Norvégia 4 pont (83-36), 2. Szerbia 4 (78-52), 3. Hollandia 2 (61-60), 4. Szlovénia 2 (52-62), 5. Angola 0 (53-67), 6. Kuba 0 (43-93) D csoport: Svédország-Kína 32-19 (16-7) Japán-Kongói DK 28-16 (17-9) Oroszország-Argentína 35-22 (17-12) Az állás: 1. Oroszország 4 pont (61-33), 2. Svédország 4 (58-35), 3. Japán 4 (52-36), 4. Argentína 0 (42-59), 5. Kongói DK 0 (32-54), 6. Kína 0 (30-58) A csoportok első három helyezettje jut a középdöntőbe. A világbajnokság győztese kijut a jövő nyári, tokiói olimpiára, a 2-7. helyezettek pedig selejtezőt játszhatnak jövő márciusban.

8. NB I - női 2020/2021 - Kézilabda, Magyarország | Livescore.in
  9. Gyurma, 85 g, égethető, FIMO Professional, levendula - Süthető gyurma: árak, összehasonlítás - Olcsóbbat.hu
  10. Volánbusz országos menetrend kereső

Női kézi vb 2019 hírek

A világbajnokság teljes programját ide kattintva érheti el.

Svédország, 5. Japán 0 (75–97), 6. ROMÁNIA 0 (60–85).

A vb-győztes azonnal kijut az olimpiára, a 2. -7. helyezett csapatok pedig mehetnek selejtezni. Az Európa-bajnokságról két hely van, amit általában azok kapnak meg, akik a vb-n gyengébbek voltak. Az Eb-n Magyarország a hetedik lett, ez volt sorrend a győztes franciák mögött: Oroszország, Hollandia, Románia, Norvégia, Svédország, Magyarország. Annak kell szurkolni, hogy ezek a nemzetek most legalább a hetedik helyig vágtassanak előre a világbajnokságon. A románoknak erre kevés az esélyük, és a svédek sem voltak átütőek, noha mínusz kilenc gólos hátrányból álltak fel a spanyolokkal szemben, és harcoltak ki döntetlent. Az eddigi állás: 1. Norvégia 6 pont, 2. Németország 5, 3. Hollandia 4, 4. Szerbia 4, 5. Dánia 3, 6. Dél-Korea 2 Az utolsó forduló párosítása: Norvégia-Németország, Szerbia-Dánia, Hollandia-Korea Nagyon nem bonyolítanánk túl, de az Eb-n gyengén szereplő németek biztosan nem eshetnek le az ötödik helyre, ezért élnek az olimpiai esélyeik. Az is látszik, hogy a szerb-dán vesztese nem lehet ötödiknél jobb.

A Kumamotóban rendezett meccset a német válogatott kezdte jobban, 8 perc után már 8-4-re is vezettek, utána azonban teljesen leálltak. Hét perc alatt csak egy gólt szereztek, és a 20. percre már 9-9 volt az állás, ami után a svédek mind támadásban, mind védekezésben teljesen a németek fölé nőttek, és a félidő végére már öt góllal, 18-13-ra vezettek. A második félidő elején aztán el is dőlt a meccs, a 45. percben már tíz góllal is vezettek, amit a végéig majdnem tartani is tudtak, 35-24-re nyertek. A meccs legeredményesebb játékosa a svéd irányító, Isabelle Gulldén volt hét góllal. A vereség a németek számára azt jelenti, hogy lemaradnak az olimpiáról. A világbajnokság első elődöntőjén Hollandia 33-32-re legyőzte az olimpia bajnok Oroszországot. A remek iramú és kiváló színvonalú első félidő után döntetlen volt az állás. A második félidő elején a hollandok már két góllal vezettek, de a folytatásban az oroszok játszott pontosabban, és egy 5-1-es sorozattal fordítottak. Estavana Polman és Lois Abbingh vezérletével újra előnybe kerültek a hollandok, az izgalmas hajrában taktikusan játszottak, a Ferencváros korábbi légiósa, Laura van der Heijden révén pedig megszerezték a győztes gólt.

Kézilabdázz velünk az Üzleti Ligában, és egyúttal legyél tagja hazánk legnagyobb, már 19. 000 regisztrált játékost tömörítő sportközösségének, játssz az egyik legsportszerűbb versenyen, szerezz cégednek új üzleti kapcsolatokat, építsd szórakozva, és mégis hatékonyan munkahelyi csapatodat, szerepelj tudósításokban, nyilatkozz a meccseidről, legyél Te is népszerű Magyarország legnagyobb céges versenysorozatán! Helyszín adatok, mérkőzésidőpontok, játékszabályok tehát még egyszer itt! FIGYELEM! A limitált pályakapacitás miatt csak korlátozott számú nevezést fogadunk! A nevezéseket online nevezési rendszerünk a beérkezés sorrendjében fogadja, egészen a mezőny felteltéig. Ha a mezőny feltelik, a rendszer lezárja a nevezést, függetlenül attól, hogy a jelentkezési határidő elmúlt-e már.